Tłumaczenia symultaniczne, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych - Last Minute Events


Usuwamy barierę językową. Ułatwiamy porozumienie

TŁUMACZENIA SYMULTANICZNE

Wierne znaczeniowo i płynne tłumaczenie to kluczowy element każdego spotkania biznesowego, umożliwiający sprawną komunikację pomiędzy uczestnikami. Aby osiągnąć porozumienie z korzyścią dla każdej ze stron, konieczne jest zatrudnienie tłumacza rozumiejącego poruszany temat i znającego charakterystyczne dla niego wyrażenia. Naturalnie potrzebny jest również odpowiedni sprzęt do tłumaczeń symultanicznych. Last Minute Events oferuje przekłady najwyższej jakości i w razie potrzeby dostarcza zaplecze sprzętowe.

Tłumaczenia ze wszystkich języków

Zespół tłumaczeniowy Last Minute Events oferuje przekłady ustne i pisemne – również uwierzytelnione. Obsługujemy niemal wszystkie języki, w tym najpopularniejsze: angielski, niemiecki, francuski, włoski oraz rosyjski.

  • Tłumaczenia symultaniczne
  • Tłumaczenia konsekutywne
  • Tłumaczenia pisemne, także przysięgłe
  • Możliwość obsługi dowolnej liczby języków naraz


Tłumacze Last Minute Events są specjalistami z wieloletnim stażem w branży, doświadczonymi w obsłudze klientów indywidualnych, firm oraz instytucji rządowych. O wysoką jakość każdego projektu tłumaczeniowego dba dedykowany opiekun.

Obsługa tłumaczeniowa spotkań i eventów

Zapewniamy kompleksową obsługę spotkań biznesowych oraz wszelkiego rodzaju eventów. W razie potrzeby dostarczamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych: uczestnicy spotkania odbierają tłumaczenie indywidualnie, korzystając z wygodnych słuchawek bezprzewodowych, zapewniających czysty i wyraźny dźwięk.

  • Cyfrowe i analogowe systemy tłumaczeń
  • Dwuosobowe kabiny dla tłumaczy
  • Wysokiej klasy nagłośnienie

Optymalne rozwiązania

Dostosowujemy środki do wymogów każdego zadania. Proponujemy nowoczesne tłumaczenia symultaniczne lub mniej kosztowne konsekutywne w zależności od tego, którą z metod można sprawniej wykorzystać w danych warunkach. Zawsze słuchamy uwag klienta i dążymy do obniżenia kosztów, zapewniając płynną i efektywną komunikację pomiędzy uczestnikami spotkania.

Dbamy o staranność przekładu i nigdy nie ingerujemy w merytoryczną część tłumaczonych treści. Oferujemy krótkie terminy i przystępne warunki cenowe.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj szybką wycenę